piątek, 9 grudnia 2011

Fotel

Potrzebuję wtulenia. Dlatego licytuję duży fotel, który przyjmie mnie bez zastrzeżeń. Bez względu na moją wagę i rodzaj literatury, którą będę czytać. A potem zapadnę się i sama siebie nie poznam, gdy zatonę w świecie wymyślonym przez innych. Fotel przysunę do balkonowego okna i z kubkiem gorącej herbaty postawionym na parapecie będę obserwować zimę, która lubi długie opowieści. Będę szukać do skutku, aż znajdę fotel, który pokocha mnie z wzajemnością.
Zima już się śnieży.

6 komentarzy:

 1. O tak, fotel przyokienny, czytelniczy, zadumany, wtulający to jest to :)
  Przy okazji, czy byłaś już na Piaskowej Górze i w Chmurdali ??? ja niedawno po piaskowej górze wskoczyłam na chmurdalię i już się martwię, że kiedyś to się skończy. Bator to dla mnie NIKE zdecydowanie.
  pozdrawiam jeszcze przedśnieżnie zimowo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bazylio, a wiesz, że nie? że nie czytałam,że nie znam? Poczytałam recenzje-jestem ciekawa tych książek. A o fotel walczę:)) Może się uda. Serdeczności przedpółnocne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. mój terapeuta twierdzi, że to bardzo niebezpieczne marzenie jest.... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha wzajemność z fotelem! Bliskie mi są Twoje myśli... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo, w takim fotelu cudnie będzie umościć się po kociemu i zatonąć w widoku za oknem, w świecie literek...wiesz i ja ostatnio przed snem byłam w książce Aliny Białej...świetna jest...pozdrawiam w zapachu kawy będąc :)

  OdpowiedzUsuń